MIRRA logo1

MIRRA – tai ekologiškai švari šiuolaikinė nanokosmetika, pasižyminti išskirtine skvarba.

Originalios  patentuotos technologijos [kompanijos know-how] dėka gaunamos itin smulkios sudėties kremų emulsijos ir geliai, kurių dalelės – mikroemulsijos ir mikrokapsulės – net iki 500 kartų (!) mažesnės už vidutinę odos ląstelę. Submikroninio dydžio dalelės giliai įsiskverbia į odą ir aktyviai sąveikauja su gyvomis ląstelėmis, aprūpindamos jas biologiškai aktyviomis medžiagomis.

MIRRA – protinga kosmetika. Gelinės priemonės, skirtos atkurti pažeistas ląstelių membranas. Specialių tikro kapsulėmių, paviršius apdorojamas taip, kad jos atpažįsta pažeistas ląsteles, prisijungia prie jų sienelių ir „taiso“ jas iš išorės ir iš vidaus

MIRRA – itin turtingos sudėties kosmetika. Kosmetikos priemonės gaminamos šaltojo emulgavimo metodu, be terminio apdorojimo, todėl gamybos ciklo metu biologiškai aktyvių komponentų sudėtis išsaugoma nepakitusi.

Produktų gamyboje taikomi naujausi moksliniai laimėjimai. Biotechnologiniai Mirros balzamai su bifidobakterijomis ir bakteriofagais, ypač veiksmingi, patekę ant odos slopina patogeninių mikroorganizmų dauginimąsi, bei mažina uždegimus.

MIRRA – gausus kosmetikos su ikrais asortimentas. Mirra laboratorijos mokslininkai sukūrė originalią tausojąmąją juodųjų ir raudonųjų ikrų perdirbimo technologiją. Perdirbimo proceso metu netaikomas nei terminis, nei cheminis poveikis, todėl visos vertingos ikrų savybės išsaugomos nepakitus. Ikrai turi visų medžiagų, reikalingų ląstelių gyvybinėms funkcijoms palaikyti, todėl tai tikra panacėja brandžiai odai.

MIRRA – tai vieninga fitosistema, sudaryta iš kruopščiai atrinktų ir suderintų gamtinės kilmės komponentų: augalinių ekstraktų, eterinių aliejų, jūros ir bičių produktų, vitaminų ir mineralų kompleksų. Platus kosmetikos ir maisto papildų asortimentas skirstomas į veiksmingas kompleksines programas, padedančias užkirsti kelią susirgimams ir negalavimams, užtikrinti puikią odos, plaukų ir nagų būklę, išsaugoti jaunystę ir grožį ilgą laiką

MIRRA – tai aukščiausios kokybės grožio ir sveikatos stiprinimo priemonės. Kiekviename gamybos etape vykdoma daugkartinė produkcijos kokybės kontrolė. Aukštą MIRRA produktų kokybę patvirtina  Tarptautinio kokybės vadybos standarto atitikties sertifikatas ISO 9001:2000 ir Ekologinės saugos sertifikatas.

MIRRA KOSMETIKĄ SUDARO

Tai brandžios odos priežiūros sistema. Pagrindinė šių priemonių medžiaga –ikrai, arba embrioninės eršketinių , bei lašišinių žuvų ląstelės, jos turi visas medžiagas reikalingas ląstelių metabolizmui. Taip pat į sudėtį įeina eršketinių žuvų pienių DNR, drėkinamasis žolelių ir jūros gėrybių polisacharidų kompleksas, antioksidantinis epofeno ir vitamino E kompleksas. Visos elitinės kosmetikos priemonės greitai ir veiksmingai lygina raukšles, neleidžia odai vysti ir glebti.

šios linijos priemonės galima įvardinti kaip naujos kartos jauninamąja kosmetika elegantiškiems vyrams. Vyrų oda standesnė nei moterų, dažnai traumuojama, todėl jai reikalinga kruopšti ir rūpestinga priežiūra. Dėl puikios sudėties kosmetika pastebimai atgaivina bet kurio amžiaus vyrų odą, sustiprina vietinį imunitetą, suteikia odai elastingumo, išlygina raukšles, bei priverčia ląsteles veikti jaunatvės režimu.

  • Riebios ir į Acne linkusios odos priežiūros priemonės;
  • Normalios odos priežiūros priemonės;
  • Jautrios odos priežiūros priemonės;
  • Sausos odos priežiūros priemonės;

Kompanijos produkcija apdovanota daugybe diplomų, ženklelių, premijų ir medalių vietiniuose ir tarptautiniuose konkursuose bei parodose, tarp jų – garsiosiose „INTECHARM“ ir „INTERBEAUTY“.